Nasi partnerzy!

Kratki

kratki.pl

Znany i ceniony polski producent wkładów kominkowych powietrznych, z płaszczem wodnym, wkładów gazowych, pieców wolnostojących, biokominków, kratek kominkowych, obudów oraz elementów potrzebnych do montażu kominków.

BeF

Wiodący czeski producent wkładów kominkowych

Żeliwne i stalowe wkłady kominkowe, również z płaszczem wodnym, piece kominkowe oferowane przez firmę BeF home cechują wysoka jakość oraz przystępne ceny.


Hajduk

Kominki – wkłady kominkowe

Nowoczesne stalowo – szamotowe wkłady kominkowe, powietrzne i z płaszczem wodnym.

Hass

Wzornictwo + innowacje + jakość

Austriacko - czeski producent, specjalizuje się w produkcji i sprzedaży pieców kominkowych na drewno oraz pellet, tradycyjnych oraz z wymiennikiem wodnym, wkładów kominkowych.

Romotop

Romotop

Piece kominkowe Romotop są przykładem najlepszego designu, najwyższej jakości wykonania i zastosowanych materiałów.


Thorma

Thorma

Największy słowacki producent piecyków i wkładów kominkowych na drewno. Thorma – podad 100 lat tradycji. Urządzenia spełniają certyfikat BlmSchV 2. Produkty firmy Thorma można stosować w domach z rekuperacją.

MCZ

MCZ

Największy w Europie producent piecyków na pelet i wkładów kominkowych z Włoch. Maksymalna wygoda i najwyższa efektywność grzewcza.

RED

Red

Włoski producent nowoczesnych i kompaktowych kotłów i piecyków na pelet. Innowacyjne kotły i piecyki na pelet. Możliwości, którym trudno dorównać.

Sparke

Stalowe wkłady kominkowe

Na polskim rynku marka SPARKE jest obecna od 2000 roku. Poprzez kilka lat istnienia na rynku branży kominkowej, udało nam się osiągnąć wysoką i stabilną pozycję.

Chazelles

Wysoka jakość w niskiej cenie

Na rynku polskim jesteśmy od ponad 10 lat. Dążymy aby proponowane produkty były nowoczesne innowacyjne, bezpieczne a zarazem subtelne w codziennym użytkowaniu.

Marso

Skandynawskie piece na drewno

Morsø ma ponad 150 letnie doświadczenie w produkcji pieców, pracy z żeliwem i procesami spalania co czyni nas jednym z najlepszych specjalistów w w branży kominkowej.

Schmid

Made in Germany

Jest to najdynamiczniej rozwijająca się firma w Niemczech, której produkty charakteryzują się pięknem widoczności ognia, niezawodnością oraz bezpieczeństwem użytkowania i dużą sprawnością.

Fondis

Kominki najwyższej jakości

FONDIS uosabia jakość i postęp w dziedzinach tak zróżnicowanych jak technologia, wydajność, design i ekologia, zwracając równocześnie uwagę na wszechobecny aspekt “przyjemności bez ograniczeń”.

DreamFire

Wkłady kominkowe na gaz

Kominki DreamFIRE z zamkniętą komorą spalania to szeroka wizja ognia bez zbędnych ramek. Specjalna technologia konstrukcji sprawia, że widzimy jedynie szybę paleniska i obudowę kominka.

KFD

WKŁADY KOMINKOWE

Solidność, nowoczesny design, bezpieczeństwo, ekologia oraz jeszcze więcej ciepła dzięki zaawansowanym technologiom grzewczym to zalety, które cechują wkłady kominkowe firmy KFD.

Lechma

LECHMA

To wiodący polski producent szerokiej gamy powietrznych wkładów kominkowych oraz kominków z płaszczem wodnym – ekologiczne i tanie ogrzewanie, w ofercie również piece kominkowe wolnostojące (kozy), kominki na pellets.

Ekkom

PIECE I WKŁADY KOMINKOWE

Żeliwne piece i wkłady kominkowe oferowane przez firmę EKKOM cechują wysoka jakość oraz przystępne ceny.

Darco

DARCO

Producent urządzeń techniki grzewczej i wentylacyjnej: systemy kominowe, systemy dystrybucji gorącego powietrza z kominka, wentylacja, nasady kominowe.

Varmsen

Materiały do budowy kominków

Firma VARMSEN Polska od lat korzysta z doświadczenia skandynawskich profesjonalistów wykorzystując najnowsze technologie zapewniające najwyższą jakość wykonania.

Scancore

Duńskie kominy betonowe

Duński system kominowy to prostota instalacji i doskonałe właściwości izolacyjne. Rozwiązania gwarantują mniejsze odkładanie sadzy, rzadsze czyszczenie i niższe koszty utrzymania.

Varmsen

Unico

Polski producent wkładów kominkowych wysokiej jakości. Firma specjalizująca się w produkcji wkładów konwekcyjnych, oraz z płaszczem wodnym.

Scancore

Innowacyjne kominki elektryczne optiflame

Dzięki doskonałej jakości oraz wykorzystaniu ekonomicznej i ekologicznej technologii, marka ta oferuje klientom zawsze najlepsze i najbardziej opłacalne rozwiązania.