Kup piec lub wkład kominkowy z RABATEM! Skontaktuj się z nami e-mailowo lub telefonicznie i uzyska KOD PROMOCYJNY. *Rabat nalicza się automatycznie po wpisaniu odpowiedniego kodu. Urządzenia montowane przez naszą firmę mogą być tańsze dodatkowo o 15%

Partnerzy

kratki.pl

Znany i ceniony polski producent wkładów kominkowych powietrznych, z płaszczem wodnym, wkładów gazowych, pieców wolnostojących, biokominków, kratek kominkowych, obudów oraz elementów potrzebnych do montażu kominków.

Wiodący czeski producent wkładów kominkowych

Żeliwne i stalowe wkłady kominkowe, również z płaszczem wodnym, piece kominkowe oferowane przez firmę BeF home cechują wysoka jakość oraz przystępne ceny.


Kominki – wkłady kominkowe

Nowoczesne stalowo – szamotowe wkłady kominkowe, powietrzne i z płaszczem wodnym.

Wzornictwo + innowacje + jakość

Austriacko - czeski producent, specjalizuje się w produkcji i sprzedaży pieców kominkowych na drewno oraz pellet, tradycyjnych oraz z wymiennikiem wodnym, wkładów kominkowych.

Romotop

Piece kominkowe Romotop są przykładem najlepszego designu, najwyższej jakości wykonania i zastosowanych materiałów.


Thorma

Największy słowacki producent piecyków i wkładów kominkowych na drewno. Thorma – podad 100 lat tradycji. Urządzenia spełniają certyfikat BlmSchV 2. Produkty firmy Thorma można stosować w domach z rekuperacją.

MCZ

Największy w Europie producent piecyków na pelet i wkładów kominkowych z Włoch. Maksymalna wygoda i najwyższa efektywność grzewcza.

Red

Włoski producent nowoczesnych i kompaktowych kotłów i piecyków na pelet. Innowacyjne kotły i piecyki na pelet. Możliwości, którym trudno dorównać.

Stalowe wkłady kominkowe

Na polskim rynku marka SPARKE jest obecna od 2000 roku. Poprzez kilka lat istnienia na rynku branży kominkowej, udało nam się osiągnąć wysoką i stabilną pozycję.

Wysoka jakość w niskiej cenie

Na rynku polskim jesteśmy od ponad 10 lat. Dążymy aby proponowane produkty były nowoczesne innowacyjne, bezpieczne a zarazem subtelne w codziennym użytkowaniu.

Skandynawskie piece na drewno

Morsø ma ponad 150 letnie doświadczenie w produkcji pieców, pracy z żeliwem i procesami spalania co czyni nas jednym z najlepszych specjalistów w w branży kominkowej.

Made in Germany

Jest to najdynamiczniej rozwijająca się firma w Niemczech, której produkty charakteryzują się pięknem widoczności ognia, niezawodnością oraz bezpieczeństwem użytkowania i dużą sprawnością.

Kominki najwyższej jakości

FONDIS uosabia jakość i postęp w dziedzinach tak zróżnicowanych jak technologia, wydajność, design i ekologia, zwracając równocześnie uwagę na wszechobecny aspekt “przyjemności bez ograniczeń”.

Wkłady kominkowe na gaz

Kominki DreamFIRE z zamkniętą komorą spalania to szeroka wizja ognia bez zbędnych ramek. Specjalna technologia konstrukcji sprawia, że widzimy jedynie szybę paleniska i obudowę kominka.

WKŁADY KOMINKOWE

Solidność, nowoczesny design, bezpieczeństwo, ekologia oraz jeszcze więcej ciepła dzięki zaawansowanym technologiom grzewczym to zalety, które cechują wkłady kominkowe firmy KFD.

LECHMA

To wiodący polski producent szerokiej gamy powietrznych wkładów kominkowych oraz kominków z płaszczem wodnym – ekologiczne i tanie ogrzewanie, w ofercie również piece kominkowe wolnostojące (kozy), kominki na pellets.

PIECE I WKŁADY KOMINKOWE

Żeliwne piece i wkłady kominkowe oferowane przez firmę EKKOM cechują wysoka jakość oraz przystępne ceny.

DARCO

Producent urządzeń techniki grzewczej i wentylacyjnej: systemy kominowe, systemy dystrybucji gorącego powietrza z kominka, wentylacja, nasady kominowe.

Materiały do budowy kominków

Firma VARMSEN Polska od lat korzysta z doświadczenia skandynawskich profesjonalistów wykorzystując najnowsze technologie zapewniające najwyższą jakość wykonania.

Duńskie kominy betonowe

Duński system kominowy to prostota instalacji i doskonałe właściwości izolacyjne. Rozwiązania gwarantują mniejsze odkładanie sadzy, rzadsze czyszczenie i niższe koszty utrzymania.

Unico

Polski producent wkładów kominkowych wysokiej jakości. Firma specjalizująca się w produkcji wkładów konwekcyjnych, oraz z płaszczem wodnym.

Innowacyjne kominki elektryczne optiflame

Dzięki doskonałej jakości oraz wykorzystaniu ekonomicznej i ekologicznej technologii, marka ta oferuje klientom zawsze najlepsze i najbardziej opłacalne rozwiązania.